Akşener ‘TOGG alır mısınız?’ sorusunu yanıtladı: Param yok, kocama bir sorayım

İYİ Parti Genel Lideri Meral Akşener’e dün katıldığı Sözcü TV’deki yayında TOGG alıp almayacağı soruldu. Esprili cevap veren Akşener kendisinin parası olmadığını belirterek şu sözleri kullandı:

“Benim o kadar param yok. Ben emekliyim. Ben o emekli maaşımın bir aylığını Kılılçdaroğlu’nun kampanyasına yatırdım. Kocama bir sorayım, bakalım onun alabilecek durumu var mı. Varsa alırız. Bizim şu anda şahsî otomobilimiz yok. Fakat TOGG alabiliriz, bakayım adamın parası var mı. Hakikaten bilmiyorum.”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da TOGG için talepte bulunduğunu fakat bir karşılık gelmediğini belirterek şöyle konuşmuştu:

“100 araç almaya hazırız. Konuşalım, alalım. Taksiyi TOGG ile üretelim. İstanbul’da makam araçları vesairelerde TOGG’a dönelim. Ben TOGG almaya hazırım. Yazımız, talebimiz onlarda var. Şimdi bize bir şey ulaşmadı. İstanbul’un reklamının önüne ne bir bakanın sürdüğü otomobil ne belediye… Hepsinin yüz katı hava attırırım o otomobile ben İstanbul sokaklarında. Ben hazırım, yollasınlar çabucak.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir