Amatör Lig bildiğiniz gibi! Polis araya girmese birbirlerini öldüreceklerdi

Zonguldak Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de Perşembe Belediyespor ile Çaycumaspor karşı karşıya geldi. Kartların havada uçuştuğu müsabakada skor 2-2’lik skorla tamamlanırken müsabaka sonunda stat dışında olaylar çıktı.

KARTLAR HAVADA UÇUŞTU

Aytunç Topaloğlu dönemi Deplasmanlı Süper Amatör Lig’de Perşembe Belediyepor, kendi alanında Çaycumaspor ile karşılaştı. Müsabakada birinci golü Perşembe Belediyespor atarak 1-0 öne geçti. Maçın 64. Çaycumaspor’da Gökhan Ayarcı durumu eşitleyerek beraberliği yakaladı. Maçın 73. dakikasında Perşembe Belediyespor rakip kaleye attığı gol ile 2-1 öne geçti. Müsabakanın sonlarına yanlışsız her iki kadrodan futbolculara hem birinci yarıda hem de ikinci yarıda sarı ve kırmızı kartlar havada uçuştu. Konuk ve konut sahibi gruplardan iki futbolcu karılaşmanın sonlarına yanlışsız 10 kişi oynadı. 88. dakikada Çaycumaspor yine eşitliği sağladı ve maç 2-2 berabere tamamlandı.

POLİS ORTAYA GİREREK OLAYLARI DENETİM ALTINA ALDI

Maçın bitiş düdüğüyle birlikte futbolcular soyunma odalarına gittiği esnada stat dışı birden teğe karıştı. Futbolcular ortasında çıkan arbede büyüdü ve polis ile teknik heyetin ortaya girmesiyle olaylar denetim altına alındı. Bu sırada olaylar sırasında soyunma odasına gitmek için hazırlanan Çaycumasporlu futbolcular tekrar alana döndürüldü. Bu kere yeniden Perşembe Belediyespor futbolcuları ve Çaycumaspor’un teknik heyeti ortasında tekrar fitil ateşlendi. Bu defa polis tekrar ortaya girerek olaylar denetim altına alındı.

Olaylardan fotoğraflar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir