DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Erol: Kağıthane ilçe teşkilatımızdan iki üyeye bıçaklı saldırı gerçekleştirildi

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) İstanbul Vilayet Lideri Dr. Erhan Erol, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderide, Kağıthane teşkilatının esnaf ziyareti sırasında bir kişi tarafından yumruklu ve bıçaklı hücuma uğradığını duyurdu. Üyelerinden Talha Şahbaz ve Hasan Ünver’in yaralandığını bildiren Erol, yapılan tedavinin akabinde durumlarının yeterli olduğunu söyledi. 

DEVA Partisi Kağıthane ilçe teşkilatı üyelerine, esnaf ziyareti sırasında bir kişi tarafından akın gerçekleştirildi. Motorlu bir kişinin yumruk ve bıçaklı saldırısının yaşandığını söyleyen Erhan Erol, üyelerinden Talha Şahbaz ve Hasan Ünver’in yaralandığını söyledi.

Yaşananları toplumsal medya hesabından aktaran Erol, “Şiddet kullanarak vazgeçirebileceklerini sananlar, yanıldıklarını anlayacaklar. Bizler yanlışsız bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz!” diye yazdı. 

DEVA Partisi İstanbul Vilayet Lideri Erol’un toplumsal medya paylaşımı şöyle:

“Kağıthane ilçe teşkilatımız esnaf ziyareti yaptığı sırada, motorlu bir şahıs tarafından teşkilatımıza bir hücum gerçekleşmiştir. Evvel yumrukla akabinde da bıçakla saldıran şahıs, gençlik teşkilatımızdan Talha Şahbaz ve Hasan Ünver’in yaralanmasına sebep olmuştur.

Teşkilat mensuplarımızın tedavisi devam etmektedir. Olay emniyet güçlerine bildirilmiştir. Teşkilatımıza geçmiş olsun diyorum. Sürecin takipçisi olacağız.

Kağıthane ilçe teşkilatımıza yapılan taarruz sonucu yaralanan gençlerimizi ziyaret ettim. Durumlarının yeterli olması sevindirici. Şiddet kullanarak vazgeçirebileceklerini sananlar, yanıldıklarını anlayacaklar. Bizler hakikat bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz!”


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir