İzmir’de 6 buçuk milyon lira kazandığını Çılgın Sayısal Loto bayisinde öğrendi

Çılgın Sayısal Loto’da 5-31 Temmuz tarihleri ortasındaki çekilişler oyunseverlerin talihine baht katıyor ve her çekiliş garanti, ekstra 5 milyon TL ikramiye kazandırıyor. ‘Milyonerler Festivali’ boyunca yapılacak 12 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde, oyunseverlere toplamda ekstra 60 milyon TL’lik ikramiye dağıtılacak. Şimdiye kadar gerçekleştirilen birinci 3 çekilişte ise, 7 talihli toplamda ekstra 15 milyon TL ikramiye kazandı. Çılgın Sayısal Loto ‘Milyonerler Şenliği’nin 5 Temmuz’daki birinci çekilişinde İzmir Karşıyaka’dan kuponunu oynayan ve 5+1 bilen talihli toplamda 6 milyon 548 bin 561 TL’lik ikramiyenin sahibi oldu. Talihlinin daimi müşterisi olduğunu belirten Pamuk, “Kazandığını öğrendikten sonra benim yanıma geldi, kaç kişinin 5 bildiğini sordu.

Ben de sistemden bakarak bir kişinin bildiğini söyledim. ‘O benim’ dedi. 5 bilen 953 bin TL kazanıyordu. Sevindik. Sonra kağıdı denetim ettik ve bir baktık ki 5 değil 5+1 bilmiş ve bilet 6,5 milyon TL kazanmış. O, 953 bin TL kazandığını sanıyordu. Çok sevindik ve birbirimize sarıldık. İstanbul’a gidip parayı alması gerektiğini söyledim. Mesken hayali vardı. Gerçekleşmiş oldu ve hayatı değişti” diye konuştu.

‘BÜYÜK İKRAMİYE 240,7 MİLYON TL OLDU’

Çılgın Sayısal Loto’da rekor büyük ikramiyenin 240 milyon TL’yi aştığını tabir eden Pamuk, “Çarşamba günü gerçekleşecek çekiliş için büyük ikramiye tam 240,7 milyon TL oldu. Çılgın Sayısal Loto’da 5-31 Temmuz tarihleri ortasında düzenlenen Milyonerler Şenliği’nde her çekiliş garanti, ekstra 5 milyon TL ikramiye kazandıracak.

Milyonerler Şenliği boyunca yapılacak 12 Çılgın Sayısal Loto çekilişinde, oyunseverlere toplamda ekstra 60 milyon TL’lik ikramiye dağıtılmış olacak. Milyonerler Şenliği’nin birinci çekilişinde ekstra 5 milyon TL’lik ikramiye bayimizden oynayan ve 5+1 bilen talihlinin oldu” dedi.

‘DUYAN GELİYOR, SATIŞLARIMIZ ÇOĞALIYOR’

Büyük ikramiye kazandırdığında memnunluk duyduğunu anlatan Pamuk, “Bir yıl evvel Harika Loto’dan bir müşterim 5 sayısı bilmişti. O da benim daimî müşterimdi. 31 bin TL kazandı. O vakit da çok sevindik. Kazanan müşteriler olduğu vakit onlardan daha çok seviniyorum. Hem onlar ismine seviniyorum hem de bizim yararımız artıyor. Duyan geliyor, satışlarımız çoğalıyor.

Kendim de küçük küçük oynayarak talihimi deniyorum. Hafriyat kazanla birlikte ilgi ağırlaştı. Genelde elimde hafriyat kazan kalmıyor ve çok talep görüyor. Haftalık 30-40 bin TL’lik hafriyat kazan satışı oluyor. Bayilik almayı düşünenlere bunu öneririm zira getirisi son derece güzel” tabirlerini kullandı.

Sıklıkla baht oyunları oynadığını söyleyen vatandaşlardan Mehmet Kubilay, “Büyük ikramiye bana çıksa öncelikle tatil yaparım. Mikonos’a giderim. Sonrasında günün kaidelerine nazaran değerlendiririm” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir